PŘEDSTAVUJI VÁM PGF TEAM

_CHI8835ed.JPG
TRENÉR KONDIČNÍHO POSILOVÁNÍ

Luboš Chmelenský

Jmenuju se Luboš Chmelenský, je mi 32 let, jsem z Vlašimi, kde mám svou posilovnu, kterou provozuji už přes sedm let a kde mimo jiné dělám svou odbornou činnost jako trenér kondičního posilování, které se věnuji už 13 let. 

Poprvé sem začal posilovat ve svých 13.letech jako mladý a neznalý kluk, který byl samoukem a těžil informace z knížek. Se sportovní kulturistikou jsem začal ve svých 16.letech, kdy jsem se i poprvé připravoval na první závody a soutěžim dodneška... 

Od roku 2013 spolupracuji s Tomášem Burešem, mým trenérem, který je ikona české kulturistiky, trenér který připravuje Českou špičku na profesionální soutěže do zahraničí! Nejen, že mě trénuje, ale zároveň mě neustále vzdělává k novým věcem v oblasti trénování a výživy.

Od doby první soutěže mám za sebou už 33 startů, z nichž dva i na zahraničním poli.

Mými největšími úspěchy jsou 2.místo na Mr. Čech, 2x 3.místo na Mr.republiky. Vítěz pražského poháru (mezinárodní pohárová soutěž ) Jsem každý den a celý rok stále naplno aktivním sportovcem a dělám maximum aby výsledky byli lepší, člověk bez cíle je jak člověk bez života :-)

Každý člověk potřebuje nad sebou někoho lepšího než je on sám, dojdete tím dříve k cíli, bude Vás to bavit a budete to mít rádi a o tom to celé je!

Opřete se o lidi kteří si tím prošli, mají zkušenosti a tím jsou i schopni Vám předat kus sebe, věřte mi, věřte sami sobě a dokážete to!

 

 

 

 

FE3ED433-5E19-47D6-8892-62A924E6237B.JPG
PROFESIONÁLNÍ JOGÍNKA

ZUZKA

KLINGROVÁ

Má první setkání s jógou byla váhavá, tak jak to u teenagerů často bývá. I přes to, že jsem se závodně věnovala japonskému bojovému umění - judu, tak mně tato východní filosofie příliš neoslovila. Cvičila jsem pozdrav slunci, protože trenéři tvrdili, že je to ideální rozcvička, díky níž budu pružná a mrštná a judo mi půjde lépe.

Tuto pravdu jsem pochopila až o pár let později, při studiu tělovýchovy. V té době jsem se věnovala lektorování aerobicu, spinningu, kick boxu, tvorbě kondičních programů nejen pro modelky, výuce plavání a potápění. I v tomto období jsem čerpala z jógy a začala ji vnímat jinýma očima, chápat hlubší souvislosti a objevovat její kouzlo.

Začala jsem se účastnit seminářů u nás i v zahraničí, absolvovala kurz power jógy a úspěšně složila zkoušky na Hinduistickou universitu v Americe. Při studiu jsem složila zkoušky na instruktora Hatha yogy a další specializované kurzy - lektor jógy pro těhotné, jóga pro golfisty, Tantra yoga, jóga pro děti. Při dalším studiu jsem se začala hlouběji věnovat Yoga Therapy - léčení jógou.

Svou bakalářskou práci jsem věnovala právě léčení jógou u lidí s poruchou štítné žlázy. Další mojí specializací bylo využití jógy při problémech s neplodností, obezitou, cukrovkou, bolestmi a vadami páteře a depresemi. Díky hlubšímu zaměření na bolesti zad a problémy s depresemi jsem objevila inverzní terapii “yoga inversion” a absolvovala kurzy jógy bez tíže (Fly yoga), kterou jsem v květnu 2011 začala učit v pražském studiu Fitlight a v Resortu Svatá Kateřina.

Během svých cest do Indie jsem absolvovala jógové semináře, kurzy “jóga a ajurvéda” a navštívila Ústav léčení jógou v Násiku. Indie (zejména Rišikéš) je pro mne velmi inspirativním místem a vždy se tam budu vracet pro načerpání energie, inspirace a nových vědomostí. Nové a nepoznané objevuji i při studijních cestách po Spojených státech a ve Velké Británii.

Na začátku roku 2012 jsem začala navštěvovat kurzy Anusara yogy a doufám, že brzy dokončím kurz zaměřený na probouzení a práci s životní energií 

 Studium jógy je nádherná a dlouhá cesta, ráda se o své poznatky a zážitky s vámi podělím.’

 

 

 

 

PODMOL GETFIT FOUNDER

LIBOR

PODMOL

_CHI8556ed.JPG.jpg

Tvoje možnosti:

Libor Podmol je otcem PGF, byl mistrem světa ve Freestyle motokrosu a člověk, který za svou kariéru posbíral 10 medailí z Mistrovství světa FMX (nejvíc v historii tohoto sportu). Stal se prvním neameričanem, který zvítězil na XGames v disciplíně Step Up 2013 a 2016, celkem má doma 8 medailí z XGames.
Je profesionálním sportovcem již 15 let a za tu dobu vyzkoušel velké množství tréninkových metod. Poslední léta se vzdělává v oblasti psychologie i funkčního tréninku. "Chtěl jsem dát lidem jednoduchý návod, jak se dostat do formy, udržet se v ní a při tom se často smát... Doufám, že se mi to s PGF povedlo, ale počkám na vaše komentáře...:)"

REGISTRUJ SE A 

NEPŘIJDI O ŽÁDNÉ NOVINKY